Don't stop loving-8.díl

15. května 2013 v 16:48 |  Don't stop loving
Chcete i další díly?

Asi po půl roce se mi kluci opět ozvali. Chtěli, abych přijela. Nevím, jestli to byl nejlepší nápad, ale po dlouhém přemlouvání jsem souhlasila.
Další den ráno jsem nastoupila do vlaku a vydala se směr Nitra. Cestou jsem si četla knížku a poslouchala jsem písničky. Několikrát jsem přestoupila, ale aspoň jsem si mohla koupit něco na jídlo a zajít si na normální záchod. Blížili jsme se na nádraží do Nitry a já jsem se cítila nervózní. Kluci mě měli čekat na nádraží.
,,Ahoj.'' přišli ke mně, když jsem vystoupila. Všichni mě začali objímat. Jediný Roman to vzal po svém. Skočil mi na záda a oba jsme skončili na zemi.
,,Áaa Roman, jar ti dobre ide na mozog.'' zakřičel Igor tak, že se všichni kolemjdoucí otočili. Nenápadně jsem po Igorovi pokukovala a on zase po mě. Těšila jsem se až budeme sami.
,,Ahoj.'' vstala jsem ze země a oprášila si černé legíny. Usmála jsem se a objetí jim oplácela.
Roman mi vzal ochotně tašku. Spíš ji vzal jen proto, aby ji nevzal Igor. Ten se ale překonával.
Cestou jsme si zašli na oběd do restaurace. I přes to, že jsem měla stažený žaludek, jsem si dala. Po cestě k Igorovi jsem se stále smála. Dělali jsme hlouposti a smáli jsme se úplně všemu. Docela by mě i zajímalo, co si o nás mysleli lidé, kteří kolem nás procházeli. Asi nic dobrého.

Přišli jsme domů úplně vyčerpaní. Bolelo mě břicho a slzely mi oči od smíchu. Pěkně nám to začíná. V předsíni jsem si zula boty a tašku s oblečením si odnesla do pokoje, ve kterém budu spát. Jak jsem klukům slíbila, tentokrát tu budu déle. Alespoň si odpočinu od povinností a odreaguju se od okolního světa.

,,Viete čo? Ja som rozmýšlal, aké je to rozmýšlať.'' řekl Roman zamyšleně. V tom přišel Igor a položil na stůl chlebíčky, colu a alkohol.
,,Roman řekl něco chytrého.'' zatleskala jsem mu a vzápětí po mě někdo hodil polštář. Otočila jsem se a přiletěl po mě další.
,,To je šikana!'' zakřičela jsem. Kluci se jen zasmáli a dál jsme pokračovali v konverzaci.

Byl večer, kluci měli připito a všichni se velmi bavili. Já jsem dnes nepila, protože můj žaludek na tom nebyl moc dobře. Roman se stále o něco pokoušel. Nevadilo mi to. Právě naopak. Líbilo se mi, když se o mě zajímal.
Později už skoro všichni šli spát. V obývacím pokoji jsem zůstala jen já a Roman.
,,Pristane ti to.'' pohladil mě po vnitřní straně stehna.
,,Díky.'' posunula jsem se od něj trošku dál. Moc dobře jsem věděla, o co se pokouší. Neříkám, že by mi to bylo nepříjemné, ale přece se s ním nevyspím. Asi ani nevím, koho mám ráda víc. Jestli Romana, nebo Igora. Ale ne! Jsou to kamarádi, a tak to i zůstane.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanka Hanka | 15. května 2013 v 21:54 | Reagovat

Jo, je to skvělý :)

2 Martinkaaa Martinkaaa | Web | 16. května 2013 v 21:57 | Reagovat

Jop rozhodně další...! :D jinak skvělý! :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.