You will be mine-1.díl

2. června 2013 v 20:02 |  You will be mine
Pokud tu nebude dostatek komentářů, nebudu ji psát dál.. :)

Výtahem jsem se dostala až do dvanáctého patra. Snažila jsem se najít byt, ve kterém jsem měla bydlet. Strčila jsem klíče do zámku a potichu otevřela dveře. Kufry jsem položila ke dveřím a rozhlédla jsem se kolem. Byt byl krásně zařízený.
,,Ehm.. Ty si ta nová?'' vyšel nějaký kluk z koupelny. Měl mokré vlasy, v ústech kartáček na zuby a na sobě jen boxerky.
,,Jo. Jsem Sabina.'' chtěla jsem mu podat ruku, ale on mě místo toho objal. Opravdu jsem tuto reakci nečekala. Kapky vody z jeho vlasů mi dopadly na mé rameno a on mi je ručníkem, který měl přehozený přes ramena utřel.
,,Tu máš pokoj, kúpeľňa je tamto, tu je kuchyňa, a tam je moja izba.'' ukázal na tmavé dveře, které byly polepené nálepkami a byly na nich plakáty různých hudebních skupin. Vypadá to, že hudbou si dost sedneme.
,,Díky moc.'' usmála jsem se a odnesla jsem si věci do mého pokoje. Byl prostorný a vybavení bylo sladěno do tmavých barev. Přesně jak to mám ráda.
S Romanem jsme se ještě domluvili, že v nakupování potravin se budeme střídat. Potom si zalezl k sobě do pokoje a nahlas pustil písničku od Falling in Reverse. Začala jsem si ji potichu zpívat. Vešel do mého pokoje, když jsem si skládala věci do skříně.
,,Ty to poznáš?'' zeptal se mě udiveně.
,,Představ si. Mám ráda takovou hudbu.'' dál jsem se věnovala mé skříni.
,,To si hustá baba!'' poplácal mě po rameni a odešel. Byl to tak trochu blázen. Ale já jsem doufala, že spolu budeme mít dobrý vztah.
Večer jsem ležela na posteli a učila jsem se. Z obýváku jsem slyšela nějaké mužské hlasy. Předpokládala jsem, že mu přišla návštěva. To jsem ještě nevěděla, že mě s nimi chce seznámit.
,,Sabinka?'' zaklepal na mé dveře a následně je otevřel. Usmál se a podíval se směrem ke mně.
,,Copak?'' zavřela jsem knížku.
,,Pôjdeš za nami?''
,,Ráda.''
Seznámila jsem se s kluky a dozvěděla jsem se o nich, že mají kapelu. Rozuměli jsme si. Stále jsem se ale cítila nejistě. Přece jen v novém prostředí s novými lidmi. A já jsem vždy byla takový stydlivá.
,,Zajtra máme skúšku, prídeš?'' zeptal se mě Igor a do pusy si strčil velké množství brambůrek, které mu koutkem úst vypadávaly na černou sedačku.
,,Já nevím. Možná ano.'' nevěděla jsem, co bude zítra.
,,Dobre.''

Když kluci odešli, osprchovala jsem se a šla jsem spát. Byla jsem utahaná a ještě k tomu mám jít zítra do školy na důležitou zkoušku. Roman ještě dlouho do noci něco brnkal na kytaru a mě to vůbec nevadilo. Krásně se mi u toho usínalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanka Hanka | 2. června 2013 v 21:49 | Reagovat

Já doufám, že můj komentář přispěje k pokračování, protože se mi to moc líbilo. Strašně se mi líbí kombinování slovenštiny, má to takový hezký nádech. ;)

2 Martinkaaaa Martinkaaaa | Web | 3. června 2013 v 23:13 | Reagovat

Hééj super... :D Pokračuj jinak ta zabiju :D Nemůžu si pomoct, ale hrozně sa mi líbí ta věta "To si hustá baba!"

3 Denise Brooks Denise Brooks | Web | 24. června 2013 v 12:14 | Reagovat

Jak už psali přede mnou, líbí se mi tam ta slovenština, je to takové originální! A píšeš pěkně, jsem zvědavám jak to bude pokračovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.