Don't stop loving-12.díl

7. července 2013 v 19:39 | P. |  Don't stop loving
I přes mou lenost tu máte jeden díl.. :)) A jak si užíváte prázdniny?

Domluvili jsme se, že já možná odjedu do Prahy, ale kluci jedou se mnou. Roman nechtěl, ale kluci ho přemluvili. Poprvé jsme se s Romanem neměli rádi, potom přišlo období, kdy jsem se s ním báječně zasmála a taky jsme se políbili a teď se opět nenávidíme. On žárlí. Jde to na něm vidět. I Igor to říkal. Já si myslím, že nemá proč.
Seděli jsme v dodávce a cestovali jsme do Prahy. Igor řídil, vedle něj jsem seděla já a vzadu seděli ostatní. Cestou bylo v dodávce nepříjemné ticho. Igor mi několikrát věnoval úsměv, Roman úšklebek a ostatní spali. Ani se jim nedivím. Nápad, že vyjedeme až večer se mi nezdál zrovna nejleší. Viděla jsem, že Igorovi to řízení už lezlo krkem. Byl unavený, ale já jsem s sebou neměla řidičák, a tak jsem zůstala sedět jako spolujezdec.
,,Mám probudit Pala?'' zeptala jsem se ho po několika minutách.
,,Ale nie.. Ale Romana môžeš.'' zašklebil se Igor a zastavil u nějaké polní cesty. V dohledu nebyla ani nějaká vesnička a ani město. Všude byla tma.
,,Čo je Igor?'' vyjel po Igorovi Roman, když s ním opatrně zatřepal. Opatrně znamená..no trošku víc.
,,Mohol by si riadit?''
,, Prečo nie? Keď nikto iný nechce, tak sa povie Románkovi a on to zariadi.'' řekl dotčeně a neochotně si sedl na místo řidiče. Igor šel na jeho místo, které bylo vzadu dodávky. Já jsem zůstala sedět na místě spolujezdce a dívala jsem se z okna. Všude byla tma. Právě jsme vjeli do menší vesničky, kde svítily pouliční lampy. Po oknech tekly kapky vody, protože vydatně pršelo. Není se čemu divit. Suché dny trvaly až příliš dlouho. Opřela jsem si hlavu o okýnko a zavřela jsem oči. Roman schválně zesílil rádio, ve kterém právě hrála má oblíbená písnička od A7x. Věděla jsem, že to dělá proto, abych nemohla usnout. Když nenávist, tak vzájemná. Já přece nezůstanu pozadu.
Do Prahy jsme dorazili něco po půlnoci. Vytáhli jsme naše tašky z kufru a nanosili je před vchod do domu. Vytáhla jsem z mé černé tašky s kovovými cvoky svazek klíčů a hledala ten správný. Když jsem konečně odemkla, všichni jsme co nejrychleji opustili to deštivé prostředí a mířili si to ke mně do bytu. Prostoru tady bylo hodně, ale já jsem stejně musela být mrcha.
Když jsme začali řešit, kde budeme spát, Roman si vybral mou postel.
,,Ale Románku, tady spím já s Igorem.'' vzala jsem věci, které si položil na postel a odhodila mu je ke dveřím. Patrik a Pavol spali ve vedlejším pokoji, který patřil sestře. Ta se ale odstěhovala a já jsem tady zůstala sama. No a na Romana zbylo místo v obývacím pokoji na rozkládacím gauči. Věděla jsem, jak je nepohodlný. Po probuzení ucítíte jen příšernou bolest za krkem a bolest zad a vůbec…úplně všeho.
Na Romanovi jsem viděla, že mu to vadí, i když tvrdil, že ne.
Všichni jsme byli utahaní, jako koťata, takže jsem si šli okamžitě všichni lehnout. Igor do minuty usnul a já jsem ještě chvíli jen tak ležela. Slyšela jsem, že Pavol s Patrikem o něčem žhavě diskutují a od Romana jsem slyšela jen hlasité chrápání. Otočila jsem se na druhý bok a zadívala jsem se do zdi. Zavřela jsem oči a po několika minutách spokojeně usnula.
V noci jsem se ještě několikrát probudila, protože se mi zdály děsivé noční můry. V krku jsem měla sucho a byla jsem celá propocená. Převlékla jsem si tedy tričko a šla jsem se napít. Po špičkách jsem došla k posteli a s Igorem to ani nehnulo. Spal, jako zabitý. Myslím, že kdyby to tu chtěl někdo vykrást, tak Igorovi by to bylo úplně jedno..

Omlouvám se za případné chyby.. A když mi tu zanecháte komentáře, možná napíšu další!! :D :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anater Anater | Web | 7. července 2013 v 19:47 | Reagovat

Fajný příběh, můžeš napsat další, ráda si pročítám různé blogy a přečítám si články, hrozně moc mě baví číst :)

2 Biby ♥ Biby ♥ | Web | 7. července 2013 v 19:47 | Reagovat

Pekný príbeh! :)

3 Martinkaaaa Martinkaaaa | 8. července 2013 v 3:16 | Reagovat

Supééér! :D Joo prázdniny jdou skvěle.. :D

4 Tris Tris | 13. července 2013 v 17:18 | Reagovat

Faaajn...:P Máš tu ten koment, tak jdi makat na dalším, protože mě nehorázně zajímá, jak to s tím trojúhelníčkem bude dál! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.