Don't stop loving-13.díl

15. července 2013 v 17:19 |  Don't stop loving
Konečně jsem domyslela, jaký tato povídka bude mít konec.. :) Ale nebojte se. Ještě nějaký čas to budu psát. :D

Ráno bylo kruté. Všichni jsme byli utahaní a nikomu se nechtělo vstát a jít nachystat něco na jídlo. Já jsem vstala jako první. I když neochotně. Vytáhla jsem si ze skříně ručník a namířila jsem si to do koupelny. Jen co jsem přišla na chodbu, jsem potkala Romana. Vypadal, že se asi nevyspal moc dobře.
,,To bolo zámerne, že?'' řekl nepříjemně a držel se za krkem. Asi to pro něj nebyla příjemná noc.
,,Proč bych to dělala?'' zeptala jsem se ho nechápavě a už po několikáté jsem si upravila vlasy.
,,Nerob to! Hovorím ti, že ma raz budeš potrebovať. Ale to už tu já nemusím byť.'' škodolibě se na mě usmál.
,,Tebe? Pff..'' otočila jsem se a šla jsem do koupelny. Tam za mnou po několika minutách přišel i Igor. Zezadu mě objal kolem pasu a do ucha mi šeptal jeho zamilované fráze.
,,Mám na teba chuť..'' začal si notovat jednu písničku.
,,Ale ne teď a tady.'' snažila jsem si ho od sebe odstrčit. On mi odhrnul vlasy z krku a začal mě tam líbat.
,,Ty si dokážeš vybrat situaci.'' zasmála jsem se. Igor si mě posadil na umyvadlo a následně si začal vysvlékat kalhoty. Ve vysvlékání oblečení dál pokračoval. A nakonec dosáhl toho, co chtěl.
,,Si skvelá.'' utřel si své upocené čelo a začal se oblékat.
,,I když to děláme tajně v koupelně, když je byt plný lidí?'' zeptala jsem se ho a začala jsem se co nejrychleji oblékat.
,,Áaa! Bré ránko Igorko!'' zakřičel na něj Roman. Už vidím, jak si opět bude stěžovat sousedka na to, že jsme hluční.
,,Roman, v pohode?'' šáhl mu Igor na čelo.
,,Čo ste robili v kúpelni tak dlho?'' zeptal se nevinně a čekal na mou odpověď.
,,Co myslíš? Byli jsme tam sami dva..'' začala jsem se rozplývat. Igor nasadil jen pohled-mě se to netýká a pokračoval v chystání snídaně. Roman už tomuto tématu nevěnoval pozornost.

Týden tady plynul jako voda. Kluci často někam odešli a nechali mě a Igora sami. Po dlouhé době jsem našla někoho, kdo je stejný jako já. Dnes jsme měli vymyšlený společný program. Večer máme jít někam se bavit. Upřímně bych raději zůstala někde v klídku u filmu, ale tak nebudu černá ovce. Všichni jsme se oblékli a šli jsme se upravit do koupelny. Vždy jsem si myslela, že je moje koupelna malá. Ale byli jsme tam tři a stále docela v pohodě. I když jsem někdy dostala Romanovým loktem do hlavy, nebo do žeber. Když byli všichni připraveni, zamkla jsem byt a šli jsme. První možnost byla diskotéka. To jsme okamžitě zamítli. Roman má přece jenom někdy blbé nápady. No a jako druhá možnost byla hospoda. Souhlasili jsme a jako stádo jsme se nahrnuli do jedné hospody. Nebyla zrovna největší, a tak jsme pořádně vybírali stůl, ke kterému se vlezeme všichni. Nakonec jsme vybrali ten, co byl úplně vzadu v rohu. Chvíli jsme seděli jen my, ale po několika minutách do hospody přišel on. Ten, co byl s Romanem i naposledy, když jsme byli pít. Zvedl se mi žaludek a zatočila se mi hlava. Nevěstilo to nic dobrého.
,,Zlatko, čo je?'' pohladil mě Igor po zádech a snažil se ze mě vytáhnou, co mi zase přeletělo přes nos. Copak můžu za to, že se Roman začal kamarádit s mým bývalým a já z něj mám od jisté doby strach? Nemůžu mu to říct. Doufám, že si Igor nevšimne toho, jak se na mě Tomáš dívá. Bylo mi to dost nepříjemné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martinkaaa Martinkaaa | 16. července 2013 v 1:41 | Reagovat

Uuu by my zajímalo jak to dopadne... :D Super :D

2 Tris Tris | 16. července 2013 v 13:41 | Reagovat

Ach, ten týpek mi přišel divný, už když jsi se o něm poprvé zmínila v předchozím díle... PROČ z něj má strach? Prozraď nám to konečně!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.