You will be mine4.díl

16. července 2013 v 22:23 |  You will be mine
Na přání Týnky! :)


Domů jsem dorazila něco po třetí a v předsíni byly jedny boty navíc. Teda pochybuju, že by Roman měl boty s jehlami. Zajímalo by mě, kdo to bude dnes. Krásná blondýnka s modrýma očima, nebo bruneta, která vypadá jako… lehká dívka? Zula jsem se a okamžitě jsem šla ke mně do pokoje. Raději jsem si pustila nahlas hudbu a začala jsem se převlékat. Dala jsem si vytahané triko a černé legíny. Kručelo mi v břiše a doufala jsem, že Roman dopoledne nakoupil. Otevřela jsem lednici a vypadl na mě pytlík se zeleninou. Roman v tom má opravdu systém. Nakonec jsem zeleninu nechala venku a začala jsem připravovat salát. Myslela jsem i na Romana a udělala taky porci pro něj. Nachystala jsem mu salát do misky a položila mu ji na bar. Já jsem si sedla na barovou židli a položila jsem si misku hned vedle té jeho a s chutí jsem se pustila do jídla. Byl příjemný pocit dostat po celém dnu něco do žaludku. Romanovy dveře se otevřely a z nich vyšla ta blondýna. Roman ji následoval. Připadalo mi, že je její poslušná ovečka, která dělá to, co si ona přeje.
,,Tak sa vidíme.'' vášnivě ho políbila na rty a neuniklo mi ani to, jak se na mě nepříjemně podívala. Když se za ní zavřely dveře, Roman hlasitě vzdychl.
,,Máš tu jídlo.'' ukázala jsem na misku a on si vzápětí šel sednout vedle mě.
,, Ďakujem.'' pustil se do jídla a vypadal, že nad něčím do hloubky přemýšlí.
,,Co s tebou je?'' zeptala jsem se ho zvědavě a u toho jsem se snažila napíchnout rajče na vidličku. Dnes byl Roman divný. První mi ráno donese snídani a teď jen sedí, nemluví a prostě je divný. Jiný než kdy jindy.
,, Nič ja len .. som debil. Ani nevieš aký.'' zabodl vidličku do rajčete a to vyletělo z misky rovnou na podlahu.
,,Ty jsi prostě prase.''
,,Ja viem.'' odsouhlasil mi to chraplavým hlasem. Aspoň že tak.
,,A proč jsi debil? Nebo aspoň proč si to myslíš?'' opět jsem ho nenechala. Musela jsem vědět proč. Trápila bych se za něj.
,, Začal som si uvedomovať, že mi spanie s dvomi babami nič nedáva. A ešte k tomu ani jednu nemilujem. Chápeš nie?'' řekl stejným tónem hlasu jako před tím.
,,No to teda nechápu.'' stála jsem si za svým.
,,Áno .. A teraz ma ukameňujte ..'' hodil misku do dřezu a šel do svého pokoje. Bouchl dveřmi a následně se začala ozývat tvrdá hudba. Přece jsme si v něčem podobní. Pokaždé když mě někdo naštve, nebo mám blbou náladu, pustím hudbu, co nejvíce nahlas to jde. A tohle přesně dělá i on.
Někdo zazvonil. Myslela jsem si, že to budou kluci, ale ne.
, , Dobrý deň. Vy ste tá nová že? Tu máte koláčiky. Ešte sú teplé, tak si dajte. Naša Kačka za ním často chodí, a tak mu dajte tiež. Myslím, že vy dve by ste si určite rozumeli. A mohla by ste povedať Ramankovi, nech si tú hudbu málinko stlmí?'' ve dveřích stála paní ve věku asi mojí babičky a mile se na mě usmívala. Tolik informací najednou…
,,Jé, děkuji moc, ale to jste nemusela. A ano, povím mu to.'' nahodila jsem snad ten nejfalešnější úsměv a zavřela jsem dveře. Takže Kačka. Bude to určitě ta blondýna! Jistá podoba v nich byla. Položila jsem talíř na stůl a sedla jsem si na gauč. Do ruky jsem si vzala jeden koláček. Byl výborný! Stejně jsem stále musela přemýšlet nad tou paní a ''ich Kačenkou''.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martinkaaa Martinkaaa | 17. července 2013 v 17:43 | Reagovat

Super .)))

2 Ceruzka Ceruzka | Web | 17. července 2013 v 20:05 | Reagovat

to bolo... dobré.. . :)  som zvedavá ako to vypáli... :) Ďalšiu, prosím... :)

3 zuzka zuzka | Web | 18. července 2013 v 17:54 | Reagovat

ďalšiu prosím.. táto ff ma dostala.. jedna z mála, pre ktorú som schopná si nájsť čas  a prečítať.. :)

4 Tris Tris | 21. července 2013 v 12:40 | Reagovat

Jééé, děkuju:)
No, teď jsi s tou babičkou docela zamotala hlavu! Co se tam plete, hm?! :D...řekni nám to v dalším dílu!O:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.