Srpen 2013

FF na přání-Nenávidím tě!

29. srpna 2013 v 20:54 Na přání
Pro Market. Mělo to snad 5 podob a tahle je závěrečná. Upřímně...mohlo to být mnohem lepší..

You will be mine-8.díl

24. srpna 2013 v 20:50 You will be mine
Ráda bych věděla, že to čte ještě někdo jiný než je Martinka a Tris. Takže bych byla ráda za nějaký komentář! :)

Happy... :D

24. srpna 2013 v 16:58 Diary
Přiznávám se, že jsem strašně líná psát povídky. Přiznám se, že jsem se o to několikrát pokoušela, ale vždy jsem všechno vymazala. Není nápad. Možná je, ale ještě to nechci použít.
Ve čtvrtek jsem byla na bruslích. 15 kilometrů. Potom mě neskutečně bolely nohy.. :D
V pátek jsme jeli ráno na kole. 16 kilometrů. Zajímalo by mě, kdo vymyslel tak blbou cestu! :D Odpoledne jsme si dali naštěstí už jen 12 kiláků. A to samé dnes ráno. Abych pravdu řekla, docela mě to i baví. Možná je to i důvod, proč jsem nic nenapsala. No a teď mě neskutečně bolí koleno. :D :D
Příští sobotu jdu pravděpodobně na ZV :D Těším se..
Je neskutečné, že už jenom týden a musíme do školy. Ještě tam musím zajít někdy tento týden, abych si potvrdila nějakou slevu jízdného, nebo co to je. Zase tam potkám plno učitelů. Jááj :D
A teď jdu psát tu povídku.. Opravdu! :D

Nepatrím nikomu-9.díl

20. srpna 2013 v 21:08 Nepatrím nikomu
Jak asi všichni víte, Palo opustil TP. Ale třeba nás nový bubeník překvapí. Nevím proč, ale přijde mi to horzně vtipné. Igor, Roman, Patrik, Miloš. :D :D Ale chtěla bych říct, že Palo byl skvělý bubeník a ním i zůstane. A teď bude stále dobrý bubeník, ale ještě lepší táta! :) Myslím, že jeho rozhodnutí bylo těžké, ale chápu, že nechce, aby jeho rodina byla až na 2. místě.


Don't stop loving-17.díl

16. srpna 2013 v 19:42 Don't stop loving
Tentokrát díl z pohledu Igora... :)

You will be mine-7.díl

13. srpna 2013 v 18:25 You will be mine
Čím víc komentářů, tím dřív bude další! :) Omlouvám se za chyby..


I'm happy.. :D

11. srpna 2013 v 17:13 Diary
Dnes byl dost zajímavý den.. :D Oslavovalo se a ani vlastně nevím důvod. :D Vím, že to tu je každý rok, ale stále mi to nějak není jasné.. :D No, zpět k tomu, co jsem chtěla říct.
Zítra odjíždím k babičce a budu tam pravděpodobně až do pátku. Nevím proč, ale poslední dobou tam nejezdím moc ráda. Naštěstí tam asi pojede i mamka, protože má volno a nechce se jí být doma. Joo bude nám fajn! :D Lehneme k bazénu a budeme se všemu smát! Respektive já se budu všemu smát. Jak jinak.. A asi půjdeme i do města nakupovat a tak, ale jak se znám, nic si nevyberu.
Výhoda je, že si s sebou pravděpodobně bereme i notebook. Takže můžete čekat i nějakou povídku.. :D (Možná) Ale jo, tam na to budu mít super podmínky! :D
Jinak mi přijde, že ty prázdniny děsně rychle utíkají! A to se mi vůbec nelíbí.. :D :D Tak si je pořádně užívejte.. :)


Nepatrím nikomu-8.díl

9. srpna 2013 v 22:20 Nepatrím nikomu
Asi po čtyřech měsících jsem napsala další díl Nepatrím nikomu. Tímto bych chtěla ukončit jednu kapitolu. Nebojte, píšu další, lepší! :D Chtěl bych to věnovat hlavně Julči, Martince a taky Týnce.. :D


Don't stop loving-16.díl

6. srpna 2013 v 9:30 | P. |  Don't stop loving
Tady je další. Už ale nemám nic předepsaného, takže nebudu přidávat tak často.. :) Budu ráda za komentáře a za Váš názor! :)

Story

4. srpna 2013 v 17:38
Tak nějak jsem přemýšlela, že jsem dlouho nenapsala povídku nepatrím nikomu. A zajímalo by mě, jestli ji budete číst, když ji začnu znovu psát. Tak dole je anketa a když v ní bude dostatek hlasů, budu pokračovat.. Já jen abych to nepsala jen tak, pro nic za nic.. :)

Užívejte si prázdniny! :)