Don't stop loving-16.díl

6. srpna 2013 v 9:30 | P. |  Don't stop loving
Tady je další. Už ale nemám nic předepsaného, takže nebudu přidávat tak často.. :) Budu ráda za komentáře a za Váš názor! :)


,, Táni? Vieš, premýšľal som o nás. A došiel som k záveru, že toto už nemá cenu. Nemôžem byť s niekým, kto mi nedokáže povedať pravdu. Prepáč. Ale verím, že si nájdeš niekoho, kto ti bude vždy na blízku. Nie ako ja.'' Utřela jsem si mé uslzené oči a podívala se mu do očí. Viděla jsem, že se musel hodně snažit, aby taky neupustil slzu.
,,Takže je konec?'' zašeptala jsem a hlavu jsem si znovu položila na mé kolena.
,,Bolo by to lepšie. Takže áno.'' usmál se a pohladil mě po rameni.
,,Asi si pôjdem zabaliť.'' odešel. Naplno jsem se rozplakala. Otevřely se dveře od obývacího pokoje a v nich stál Roman s Patrikem.
,,Igor ide preč?'' zeptal se Roman jako by se nic nědělo.
,,Jo.'' odpověděla jsem jednoduše a alespoň v Patrikovi jsem hledala nějaké porozumění.
,,Hovoril som, že ťa nechá.'' vítězoslavně se Roman usmál a prohrábl si vlasy.
,,Můžeš mě nechat na pokoji? Myslela jsem, že mi teď něčím zvedneš náladu, nebo mi pomůžeš!'' zakřičela jsem. Určitě to slyšel i Igor.
,,Maj sa.'' podíval se na mě Igor smutnýma očima, když odcházel. Nechtěla jsem ho pustit. Měla jsem možnost mu říct, že má zůstat tady, ale místo toho jsem raději seděla na zemi v chodbě a naposledy si ho prohlížela.
,,Chalani, môžme isť?'' zaptal se Igor ostatních, jako by se nic nestalo.
,,Ja tu Táňu nenechám samotnú.'' řekl Patrik a utrápeně se na mě podíval.
,,Zostaneme tu!'' přidal se k němu i Roman. Palo se zvedl a šel si pro věci.
,,Tatianka, drž sa! Verím, že všetko bude zase v pohode. Keby niečo napísaj.'' dřepl si ke mně Palo a pevně mě objal. Nevěděla jsem, co mám dělat. Člověk, kterého miluju mi odjíždí a pravděpodobně se už nikdy neuvidíme. Zklamala jsem ho. Ale myslela jsem si, že minulost už je za mnou. Asi tomu tak není. A ještě víc mě zklamal Tomáš. Nikdy jsem nevěřila, že by udělal něco takového. A taky Roman, že v tom jel s Tomášem.
,,Pôjdem. Majte sa.'' v Igorových očích jsem viděla, že se mu chce plakat. No, snažil se to zadržet.
,,Igore..'' natáhla jsem k němu ruku. Smutně se na mě podíval, ale potom jen zatřásl hlavou. Otočil se ke dveřím a chystal se k odchodu i s Palem. Bylo mi tak neskutečně zle. Jak ze mě, tak i z něj. Vše se dá přece vyřešit. Ale on si to tak asi nemyslí. Ještě jednou se otočil, pevně stiskl víčka a i s Palem odešel. Naposledy jsem viděla jeho krásnou tvář, na které nebyl ani náznak radosti. Pevně jsem si objala kolena a naplno jsem se rozplakala.
,,Táni, ako ti môžme pomôcť?'' pohladil mě Paťa po vlasech a sedl si vedle mě. Věděla jsem, že on by pro mě momentálně udělal první poslední.
,,Omlať mi lopatu o hlavu a zahrabejte mě někam hluboko pod zem. Asi by to byl nejlepší způsob.'' řekla jsem mezi vzlyky.
,,Ale to nie.'' usmál se a znovu mě začal hladit po vlasech. Uklidňovalo mě to.
,,Tak co mám sakra dělat?!'' zakřičela jsem a snažila jsem se dostat na nohy. Když se mi to konečně podařilo, odešla jsem k sobě do pokoje a posadila jsem se na postel. Hlavu jsem zabořila do polštáře a opět jsem se rozplakala.

-Roman-
,, Romane ty si taký kokot! Ty a Tomáš ste to urobili schválne, že?'' pritlačil ma Patrik k stene.
,, Prvýkrát čo som ju uvidel, vedel som, že musí skončiť so mnou.'' Sklopil som hlavu a vedel som, že som vlastne úplne všetko pokazil.
,,Neverím, že ty môžeš mať nejaké city!'' zakričal. Som to ale debil! Prečo som to urobil? Veď ma stejne nebude po tomto všetkom chcieť.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martinkaaa Martinkaaa | 6. srpna 2013 v 12:02 | Reagovat

Wow to ma dostalo... úžasné! :))

2 Tris Tris | 9. srpna 2013 v 16:48 | Reagovat

Fuhaaa, takže Igor se nakonec rozhoupal, mmm, toto bude ještě hodně zajímavé:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.