FF na přání- Změna je život

2. srpna 2013 v 22:18 |  Na přání
Zuzi, když máš ty narozeniny, jen tak rychle jsem ti napsala tu povídku na přání! Všechno nejlepší!! :) A doufám, že se ti to bude aspoň trošu líbit, protože to je orabdu napsané během 30 minut.. :))

Otevřely se dveře od ložnice a do nich právě vešel Andy. Měl na sobě jen boxerky. Prohlédla jsem si ho od hlavy až k nohám a v podvědomí jsem se usmála.
,,Dnes budu muset odjet.'' usmál se a ze skříně si začal vytahovat oblečení. Oblékl si černé upnuté džíny a k nim si dal koženou vestu.
,,Kdy se vrátíš?'' nakrčila jsem čelo a stále jsem si ho prohlížela. On se posadil vedle mě a pohladil mě po stehně. Všimla jsem si, jak je nervózní. Nevěděla jsem, proč odjíždí. Opět.. Poslední dobou toho měl moc a na mě mu nezbýval čas. Nebylo mi to zrovna příjemné, ale nechtěla jsem mu to říct. A dnes mi to bylo opravdu nepříjemné. Měla jsem narozeniny a on si klidně odjede pryč. Chtěla jsem strávit alespoň jeden den s ním a hlavně sama.
,,Já nevím. Asi až večer.'' postavil se k zrcadlu, které bylo součástí malého stolečku. Vzal lak na vlasy a znovu si přelakoval vlasy. Usmál se na sebe a opět se otočil ke mně. Měla jsem chuť ho pevně obejmout a už ho nepustit.
,,Asi půjdu.'' chytl kliku od dveří a díval se na mě. Usmála jsem se. Ale jen tak, aby se neřeklo. Odešel.
,,Počkej!'' zakřičela jsem, když jsem slyšela, že zabouchl vchodové dveře. Rozběhla jsem se za ním. Když jsem stála před domem, Andy právě nastupoval do auta a na oči si nasazoval sluneční brýle.
,,Copak?'' usmál se a otevřel okýnko.
,,Můžeš sem jít prosím?''
,,Jasně.'' vystoupil z auta a přistoupil ke mně. Já jsem ho pevně objala a nechtěla jsem ho pustit.
,,Co se děje?'' chtěl se z mého objetí vymanit, ale já jsem ho neposlechla. Stále jsem ho pevně objímala.
,,Prosím, nemůžeš zůstat doma alespoň dnes, když mám narozeniny?'' udělala jsem na něj psí oči.
,,Nemůžu. Pokusím se vrátit co nejdřív.'' pohladil mě po vlasech a šel směrem k autu.
,,Měj se.'' zamávala jsem mu a vrátila jsem se zpět do domu. Posadila jsem se v kuchyni ke stolu a jen tak jsem se dívala do zdi. Takhle jsem si mé 20. narozeniny nepředstavovala.

-Andy-
Seděl jsem v autě a mířil jsem si to po dálnici k Emily. Hryzalo mě docela svědomí, že jsem nechal Zuzku doma samotnou. A ještě, když má narozeniny. Ale touha po Emily byla mnohem větší. Nechápal jsem, proč to vlastně dělám. Téměř každý den jsem jel více než 50 kilometrů jen proto, abych ji viděl a uhasil svou touhu po ní.
Zastavil jsem před jejím domem a vystoupil jsem z auta. Už mě čekala. Měla oblečené černé kraťásky a podprsenku, nebo horní díl plavek. U ní nikdy nevíš..
,,Ahoj, ráda tě opět vidím.'' přišla blíž ke mně a okamžitě se mi zavěsila kolem krku. Vášnivě se mi vpila do rtů a chtěla se mnou jít k ní. Odstrčil jsem ji a šel jsem zpět k autu.
,,Co jsem udělala? Ignoruješ mě?'' zaraženě se na mě podívala a křičela.
,,Seru na tebe! Už mě to nebaví!'' ujely mi nervy. Možná jsem jí to ani nechtěl říct. Nemiluju ji! Ne!
Zabouchl jsem dveře od auta a jel jsem zpět domů.

-Zuzka-
Seděla jsem u televize a sledovala jsem nějakou trapnou americkou telenovelu. Andy byl pryč a mě už ta samota lezla na nervy.
Z ničeho nic se rozrazily dveře. Lekla jsem se, že se k nám někdo chtěl vloupat.
,,Jsem doma!'' ten hlas jsem poznala moc dobře. Andy je konečně doma.
,,Jak to, že jsi doma tak brzo?''
,,Máš narozeniny! Všechno nejlepší lásko moje.'' předal mi malinkou krabičku, která byla úhledně zabalená. Věnoval mi několik polibků a pevně mě objímal.
,,Co je s tebou?'' stále jsem se divila.
,,Miluju tě, víč to? A už nikdy nebudu dělat to, co jsem dělal! A budu milovat jen tebe.'' položil si hlavu na mé rameno. Věděla jsem, že měl jinou, ale dnes jsem to nechtěla řešit.
,,Já tebe taky! Tohle budou úžasné narozeniny!'' usmála jsem se a nalila jsem víno do připravených skleniček. .
,,Děkuju za to, že tu teď můžu být s tebou.'' přiťukla jsem si s ním a cítila jsem se šťastná jako nikdy jindy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zuzka zuzka | Web | 3. srpna 2013 v 19:12 | Reagovat

Ďakujem ,ďakujem... Potešila si ma maximálne ako sa dalo ... Krásny deň a ešte krajší darček v podobe ff.. ;)

2 Tris Tris | 3. srpna 2013 v 21:07 | Reagovat

Že by si nakonec chlívák napravil? Woow, super konec!;) Nějak jsem tušila, že zůstane s milenkou... toto je mnohem lepší:)

3 Martinkaaa Martinkaaa | 5. srpna 2013 v 11:03 | Reagovat

Skvělej konec! :)) Mega dobrý :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.