Květen 2014

TAG- I Love Summer

24. května 2014 v 10:59 | P. |  TAGY
Ahoj! :) Řekla jsem si, že je na čase přijít také s něčím novým. Našla jsem TAG, který mě docela zaujal a rozhodla jsem se ho udělat. Asi je určený spíše pro beauty blogerky, ale je potřeba vyzkoušet něco jiného. No a pokud se to bude líbit vám, není problém takové články psát častěji!
(TAG v celém článku) A budu ráda za váš názor v komentářích..

Savior-15.díl

22. května 2014 v 15:43 | P. |  Savior
Jsem ráda, že jsem dnes stihla napsat další díl, protože tento týden je to úplně stejné jako minulý.. Naštěstí zítra už je pátek a následuje víkend, díky kterému si alespoň trochu odpočinu a užiju si pěkného počasí, protože v průběhu týdne to opravdu nejde. Doufám, že vy máte týden příjemný a ne tolik stresující :)
A teď už si užijte další díl. Tentokrát sice bez Igora, ale nebojte..v dalších dílech si ho užijete až až.. A to ještě nepřišla ta hlavní zápletka! :P

Summer? Come!

18. května 2014 v 20:25 | P.
Ahoj :) Jak jste si užili víkend? Nebylo moc pěkné počasí a mě to odradilo od veškerých aktivit, které bych mohla dělat. Takže jsem se většinou válela nebo jsem byla venku se psem.. A vlastně se už teď chystám jít spát. Ale první jsem chtěla napsat jen takový informativní článek, které já mám docela ráda. Stejně je mi jasné, že si to téměř nikdo z vás nepřečte a všichni čtete jen povídky.
Mám takové rozpačité pocity. Jsem neskutečně ráda, že se zvýšila návštěvnost.. Za to vám opravdu děkuji. No a teď je tu ta druhá věc. Docela mě mrzí, když vidím, že blog navštívilo třeba 30 lidí a povídku si přečte třeba 15. No a já bych prostě ráda viděla komentáře o tom, že jste si to přečetli a třeba ke komentáři můžete přidat i váš názor na povídku..ať už je jakýkoliv. Ten komentář snad nebolí, ne? Ale vlastně je to vaše věc.. Mě to jen docela mrzí a byla bych ráda i za další názory na povídku..
Jelikož už opět začíná školní týden, který už mi přijde jen jako hloupá rutina, která už mě opravdu nebaví. Všechno se opakuje stále dokola, až mi to přijde šílené..
Mám toho na jazyku ještě spoustu, ale asi už končím. Doufám, že vy se máte alespoň malinko líp, než já! J Každopádně se mějte pěkně a nějak zvládněte posledních pár měsíců školy. Už se nemůžu dočkat, až se uzavřou známky a já budu moct vypnout, nic neřešit a hlavně přestanu poslouchat kecy učitelů o tom, jak špatně se známkami na tom jsme..

Savior-14.díl

17. května 2014 v 11:47 | P. |  Savior
Omlouvám se za to, že v týdnu nejsem moc aktivní, ale znáte to..škola, jídlo, škola, učení, spánek a stále dokola :)
Také budu opět ráda za vaše komentáře!

Savior-13.díl

12. května 2014 v 16:09 | P. |  Savior
Nechtěla jsem vás nechat dlouho čekat na další kapitolu, a tak přidávám další! :) Udělala jsem pokrok a měla jsem ji předepsanou.. :) Také už mi v počítači leží polovina další kapitoly, ale na tu si ještě počkejte! :) Jako vždy budu ráda za vaše milé komentáře, protože potom vím, kdo povídku čte a také vím, jaký na ni má názor! :)
V tomto díle jsem nechala trošku času Igorovi s Val a myslím, že Matěj vám tu vůbec chybět nebude :D

Nový vzhled?

11. května 2014 v 19:22 | P. |  Diary
Tak nějak bylo na čase změnit vzhled.. :D Přece jen už to potřebovalo změnu. Abych pravdu řekla, v tomto nejsem moc..zručná, teda vůbec :D
Fotka, která je v záhlaví je má a blog ji naprosto znehodnotil -_- :D Fotka totiž měla mnohem lepší kvalitu a vůbec..
Není to velká změna, ale i tak doufám, že se bude líbit! :)

Říkám si, že začnu psát pravidelněji (Ano říkám to už více jak měsíc) a ráda bych věděla, jaké články byste chtěly číst kromě povídek.. :) Zároveň se omlouvám, že jsem nepřidala slíbené povídky na přání, na kterých pracuji. Jen mi musíte dát trochu času. V hlavě mám teď spoustu nápadů, které vložím do povídky Savior a povídky na přání stále odkládám a nechávám stranou. Snad se jich jednou dočkáte :D
(Opět je z toho článek plný povídání) :D

Také doufám, že tyto týdny už nebudou tolik hektické, jako ty minulé a já budu všechno zvládat líp :)
Moc děkuji za vaše milé komentáře, které mě neskutečně těší! Vždy mi vykouzlí úsměv na tváří.. :) Opravdu si toho moc moc vážím!
To je pro dnešek asi vše, co mám na srdíčku a vám chci popřát úspěšný začátek týdne! Mějte se krásně! :)Savior-12.díl

10. května 2014 v 10:03 | P. |  Savior
Teď jsem neměla moc čas psát, ale doufám, že vás tento díl alespoň trochu potěší :) Opět bych byla ráda za komentáře, abych věděla, co se vám na povídce líbí a co zase ne ;)

Savior-11.díl

4. května 2014 v 10:18 | P. |  Savior
Snad se vám bude líbit i tato kapitola. :) Budu moc ráda za vaše milé komentáře, které mi vždy dokážou zvednout náladu a motivovat mě dále v psaní... ;)

Savior-10.díl

1. května 2014 v 14:15 | P. |  Savior
Jsem tu s dalším dílem, který jsem měla předepsaný. Nevím, kdy se tu objeví další, protože v poslední době je toho na mě moc. I když zítra nemáme volno, asi zůstanu doma a pojedu k zubaři.. Protože mě opět zlobí zuby -_- Jak já to nesnáším..
Asi se tomu budu věnovat podrobněji v dalším článku.. Teď už vám mohu popřát pěkný den a hlavně příjemné čtení :) A také pěkný 1. Máj. :)
PS: Ještě vám prozradím, že další díly budou konečně trochu zajímavější..protože už v tomto díle se objevuje začátek plánovaného zvratu.