Červen 2014

Savior-22.díl

30. června 2014 v 23:05 | P. |  Savior
Je tu další díl, ve kterém se dozvíte, kdo Val překvapil na toaletách.. Myslím si, že to mohlo být více než jasné. Můj první favorit byl Roman, ale dala jsem mu ještě šanci, aby si vztah s Val mohl vylepšit, takže nám tu zbývá už jen jediná osoba..
Chtěla bych poděkovat, za vaše milé názory a budu ráda, když mi je budete psát i dál, protože mě to motivuje k dalšímu psaní :)

Savior-21.díl

28. června 2014 v 6:53 | P. |  Savior
Doufám, že se vám i tato kapitola bude líbit a vdalších se dočkáte toho slibovaného zvratu! :)

Savior-20.díl

22. června 2014 v 8:02 | P. |  Diary
Dnes jsem se rozhodla přidat další díl, který vás snad potěší a bude se vám líbit.. :) Opět chci poděkovat za milé komentáře u předchozích článků, které mě moc těší a doufám, že mi své názory budete psát nadále.. ! :)

I'm bored and I want to be healthy ..

19. června 2014 v 10:57 | P. |  Diary
Ahoj! :) Jak už jste podle nadpisu mohli poznat, jsem nemocná..opět a zase -_- :D A i přes to, že jsem doma, jsem nenapsala další díl povídky.. Ale až mi bude líp, opět se do toho pustím! :)
Pozitivní věc je, že už jen týden a začínají nám ty dlouho očekávané prázdniny, kterých už se nemůžu dočkat! Zítra se nám uzavírají známky, ale protože jsem nemocná, neměla jsem možnost si opravit to, co jsem chtěla :/... Docela mě to štve, ale co mě štve ještě víc je přístup některých učitelů. Ale tak vždy se najde někdo, kdo vás nebude mít rád.. :) Příští týden už bude klidný a docela se na něj těším! Jako každý rok nás čeká odevzdávání učebnic, požární cvičení a také nějaký program, který si můžeme vymyslet my sami s třídním učitelem (doufám, že půjdeme na zmrzlinu!! :D)
Přemýšlela jsem, o čem napíšu další článek a nic mě nenapadá O.o Samozřejmě, že budu přidávat povídku, ale chtěla bych ještě něco..jiného. Takže pokud máte nějaký nápad, napište mi do komentářů! :) Byla bych moc ráda.. Zatím mám v záloze 2 články, díky kterým byste mě mohli poznat trochu lépe, ale zatím je to jen v mé hlavě.. :D
Chtěla jsem také přidat nějaké fotky, ale v poslední době v tomto nejsem s blogem zrovna kamarádská a vždy se u toho jen naštvu! :D Takže vám tu dávám odkaz na mé Rajče (KLIK), kde jsou zatím jen 2 alba, ale v létě jich určitě bude více.. :)
Doufám, že někdo ty mé povídací články vůbec čte, protože jsou asi..poněkud nudné :D Ale já se vždy vypíšu a je mi fajn..
Teď už vám je přeji pěkný zbytek týdne a užívejte si sluníčka! :)
Peťula ♥


Savior-19.díl

16. června 2014 v 21:07 | P. |  Savior
Nebudu vás trápit a už dnes přidám další díl! :) Jsem moc ráda za vaše milé komentáře, které mě vždy potěší a doufám, že budete komentovat i nadále, abych znala i váš názor.. A ano, vím, že do povídky už pletu nějak moc lidí, ale i oni tam budou mít časem svou roli! :D :P

Savior-18.díl

13. června 2014 v 11:46 | P. |  Savior
Dnes tu máme už 18. díl této povídky :)) Snad se vám bude líbit i přes to, že tento díl je poměrně neakční a nudný :) Já to ale vše vynahradím v dalších dílech! :) Omlouvám se, že je trošku kratší, ale alespoň něco..

.. :P

9. června 2014 v 16:28 | P. |  Diary
Ahoj! :) Dnes ode mě nečekejte nic velkého. Venku jde konečně vidět, že je léto a je to super.. Léto mám totiž opravdu ráda. Ale dnes už je opravdu nesnesitelné vedro a tyto teploty nás budou asi doprovázet celý týden. Ať tohle počasí je až v létě a ne v dobu, kdy jsme ve škole.. Naštěstí zítra odjíždíme na školní výlet a vracíme se až ve středu večer. Vlastně ani tohle nebude výhra, protože mají být největší horka.. A bazénu, či koupaliště se asi nedočkáme
Je skvělé, že se za chvíli uzavírají známky a tím z nás můžou opadnout všechny starosti. Snažila jsem se zabrat alespoň tento měsíc, protože to nebyla ve škole žádná hitparáda a docela se mi to povedlo.. Už se nemůžu dočkat prázdnin, volna, vody, kamarádů. Fuu..je toho tolik!
Doufám, že vy si toto počasí užíváte a že horka snášíte lépe než já! :D

A teď už asi jen přidám fotku těch nejúžasnějších stvoření, kteří mi za tak krátkou dobu přirostly k srdci.. Jsou tu jen dvě koťata, protože ostatní už utíkají a je snad nemožné je vyfotit :)


Savior-17.díl

6. června 2014 v 20:56 | P. |  Savior
Opět téměř po týdnu, ale přece :) Myslím, že o prázdninách články také nebudou tak často. Vlastně to vidím už teď, když začalo být slušné počasí a já většinou po notebooku ani nesáhnu a většinou mám po ruce jen mobil :)
Také bych chtěla poděkovat za vaše milé komentáře a budu ráda, když mi napíšete nějaký váš názor i k tomuto dílu :)

Savior-16.díl

1. června 2014 v 0:26 | P. |  Savior
Musím se omluvit, že další díl této povídky přidávám po více jak týdnu.. Nebudu se vymlouvat, že jsem neměla čas, byla jsem neskutečně líná psát a už vůbec jsem na to neměla náladu. A když nemám náladu, vždy z toho vznikne něco špatného a to já nechci :) Je to ještě kvůli jedné věci, které jsem si před nedávnem všimla, ale to vysvětlím v dalším článku.. Doufám, že se vám kapitolka bude líbit a zanecháte mi tu nějaký milý komentář. :)