Savior-20.díl

22. června 2014 v 8:02 | P. |  Diary
Dnes jsem se rozhodla přidat další díl, který vás snad potěší a bude se vám líbit.. :) Opět chci poděkovat za milé komentáře u předchozích článků, které mě moc těší a doufám, že mi své názory budete psát nadále.. ! :)

Po večeři jsme s Klárou uklidily nádobí a Igor se nabídl, že nám pomůže. Takže já jsem toho využila a posadila jsem se i se sklenkou vína na kuchyňskou linku.
,,No to nie..'' řekl Igor, když viděl jak v klidu sedím a pozoruju, jak pracuje. Přišel ke mně a objal mě kolem pasu. Klára nás jen znuděně poslouchala.
,,Vždyť ty jsi tak šikovný, že to zvládneš sám..'' myslela jsem, že se naštve, ale ještě to bral jako lichotku. Škoda. Dnes asi žádná nesmyslná hádka nebude.
Po chvíli se Igor rozhodl jít domů, protože už mu psal Roman a Igor z toho byl poněkud nervózní.. Je fakt, že je teď častěji se mnou a jeho pivní dýchánky s Romanem teď nejsou tak časté jako bývaly dřív. Spíš chodí pít s mým otcem. Všimla jsem si, že když se ti dva opijí, chovají se naprosto stejně. Možná proto si tolik rozumí.. Tím jsem samozřejmě nechtěla říct, že by byli pořád v lihu, i když občas o tom pochybuji.
S Klárou jsme si ke mně do pokoje vzaly nějaké jídlo, abychom měly v noci co jíst a uvelebily jsme se na mém malém gauči, který byl v rohu pokoje a na kterém bude zároveň Klára spát. Chvíli jsem přemýšlela, že jí nechám mou postel, ale opravdu se nechci probudit celá dolámaná z gauče a ona si to za tu dnešní přepadovku zaslouží! Ještě stále jsem z toho poněkud rozrušená.
,,Ten Igor..není na tebe moc starý?'' nohy si dala na malý stoleček, co byl u gauče a nepřítomně se dívala před sebe. Přesně tuto otázku jsem mohla očekávat.
,,Vůči tomuto jsem měla ze začátku docela předsudky, a proto jsem se vztahu také bránila, ale poznala jsem, že jsme si s Igorem prostě padli do noty a to doslova.'' zasmála jsem se, protože jsem si vzpomněla na naše hodiny zpěvu a na několik vtipných historek, na které opravdu ráda vzpomínám. Například když jsem měla mít snad před dvěma lety svou první hodinu s Igorem, oba jsme byli nervózní a Igor několikrát dokonce zapomněl ty nejzákladnější akordy. Smála jsem se mu a vždy jsem mu je připomínala. Přece jen to bylo v době, kdy i on začínal učit a neměl moc zkušeností. Samozřejmě jsme v tu dobu vůbec nevěděli, jak to s námi bude dnes.
,,Ne že bych vám to nepřála, ale je divný.''
,,To po prvním setkání mi tu budeš povídat jaký je? Kláro, já ho znám rozhodně déle než ty, takže bych tě poprosila, aby sis na něj nedělala názor, když ho ještě vůbec neznáš.'' řekla jsem jí docela naštvaně a napila jsem se šálku mého čaje. Naštvala mě a jde vidět, že si je toho vědoma.
,,Promiň, ale vždyť víš, jaká jsem a že říkám, co si myslím.'' provinile se na mě podívala a mě nezbylo nic víc, než se jen zasmát.

Když byl film u konce, Klára spala, tak jsem ji přikryla a udělala já trochu pohodlí. V ten moment mi přišla zpráva od Igora. Prý má cestu kolem, a tak mám jít před dům. Neváhala jsem, oblékla jsem si mikinu a šla jsem před dům, kde už byl Igor.
,,Láska..'' neřekl nic víc a začal mě líbat. Rukama mi přejížděl snad po celém těle a já se cítila opravdu skvěle. Ale tak se cítím vždy, když jsme spolu.
,,Igor, tak tu si!'' uslyšela jsem docela povědomý hlas, ale nedokázala jsem si ho spojit s tváří. Od Igora jsem se pomalu odtáhla a koukala jsem, jak kousek od nás stojí Roman a nese Igorovi peněženku, kterou si u něj zapomněl.
,,Ehm..ja asi..no viete ospravedlňujem sa.'' vykoktal ze sebe a hodil na Igora nechápavý pohled a snažil se mu něco povědět tak, abych to nepochopila já. Bohužel to nepochopil ani Igor.
,, Radšej pôjdem, pretože sa nechcem dozvedieť ďalšie veci, ktoré ešte neviem ..'' řekla bych, že v jeho hlasu byla nějaká opovrženost, nebo to možná byla jen žárlivost. Ale Roman mě neměl rád nikdy a bral mě jen jako dítě, které se snaží na Igora udělat dojem tím, že umí zpívat.
,,Proč je Roman takový?'' nedalo mi, abych se nezeptala. Dívali jsme se vzájemně do očí a oba jsme se usmívali. Ale Igor mi neodpověděl. Jen pokrčil rameny a následně mě sevřel v objetí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anina Anina | 23. června 2014 v 20:51 | Reagovat

Šak on Roman může být i sympaťák, uvidíme ;)

2 Emm Emm | Web | 25. června 2014 v 16:17 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál! :) S Igorem jsou super, takže ať to nikdo nepokazí! :D

A Klára.. no, z té mám takové divné pocity, ale tak uvidíme, jaká bude.. A Roman.. Tak tady je úplně jiný, než u mě, takže jsem ráda, protože to vypadá zajímavě. :D :-)

3 Tris Tris | 25. června 2014 v 22:50 | Reagovat

Naprosto sladké:) Já myslím, že se ty vztahy mezi nimi ještě nějak zkomplikují, cítím to v kostech, mám pravdu? :P :-D

4 Emm Emm | Web | 27. června 2014 v 17:59 | Reagovat

Tak netrpělivě vyčkávám na další kapitolu... :D  Já vím, jsem nedočkavá, ale fakt se těším, jak se to vyvine dál! :)

5 Peťula Peťula | Web | 27. června 2014 v 18:15 | Reagovat

[1]:

[2]:

[3]:

Už připravuji další díl, který s největší pravděpodobností můžete čekat zítra.. Ale teď když je pěkně jsem u počítače trávila minimum času a většinou jsem se k psaní vůbec nedostala.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.