Savior-21.díl

28. června 2014 v 6:53 | P. |  Savior
Doufám, že se vám i tato kapitola bude líbit a vdalších se dočkáte toho slibovaného zvratu! :)

,,Já nevím, co si mám o Romanovi myslet.'' upřímně jsem řekla Igorovi. Stále jsme stáli před domem v objetí a povídali jsme si.
,,Treba na teba len žiarli. Predsa vieš, aký on občas dokáže byť.'' pohladil mě po vlasech a usmál se. Milovala jsem jeho úsměv, který by mě zaručeně vždy rozesmál a tak tomu bylo i teď.
,,Jsem utahaná jako kotě, takže asi půjdu spát. Ale pokud zítra budeš chtít, zastav se.'' navrhla jsem mu a ještě jsem dodala, že musí vzít i někoho, kdo zabaví Kláru.
,,Najradšej by som prespal u teba v tvojom objatí.'' podíval se na mě psíma očima, když už se chystal k odchodu. Zasmála jsem se, věnovala jsem mu polibek na rty a odešla jsem domů.
Když jsem si lehla do postele, někdo mi napsal. Vůbec se mi nechtělo natahovat pro mobil, který byl až na parapetu, ale moje zvědavost mě k tomu stejně donutila.
,,Chýbaš mi..'' stálo ve zprávě, která byla od Igora. Už jsem opravdu neměla moc sil na to mu odepsat, a tak jsem to nechala na ráno..
Probudil mě polibek na rty a já jsem věděla, že tyto rty jsou jednoznačně Igora. Ale jak se tady dostal? Že by využil jeho lišáci plány a opravdu tu přespal se mnou?
Otevřela jsem oči a protáhla jsem se. Igor mě s úsměvem pozoroval a po chvíli si ještě na pár minut lehnul vedle mě.
,,Copak tu děláš tak brzy a kde je Klára?'' doufala jsem, že mé otázky zvládne zpracovat.
,,Mám na dnešok super plány a vzal som aj Romana, aby sa Klára moc nenudila .. A ona nám práve s Romanom dole chystá raňajky.'' když jsem slyšela to jméno hlasitě jsem si povzdechla a několikrát jsem si zopakovala, že mi Roman jen tak nepokazí mou skvělou náladu..
Když jsem se oblékla a nachystala jsem si věci na koupaliště, šli jsme dolů na snídani. Myslím, že koupaliště je dnes skvělá volba, protože už ráno je docela horko. Igor má prostě výborné nápady..
,,Dobré ráno.'' pozdravili jsme zároveň s Igorem a Klára s Romanem se na nás jen usmáli a začali podávat snídani na stůl. Připadala jsem si jako v nějakém hotelu, ale bohužel jsem stále byla doma..
,,Mmmm… palačinky! Měli jste jich udělat víc, protože tady Igor jich vždy spořádá hromadu a potom už nezbude na ostatní..'' všichni jsme se začali smát až na Igora, který se na mě naštvaně podíval a podle jeho výrazů ve tváři jsem usoudila, že jsem to asi neměla říkat..
,,Igor, toto ti nedám! Val sám hovorila, že to zožerieš!'' přisunul si talíř s palačinkami k sobě a spiklenecky na mě mrkl.
S plnými žaludky jsme se vydali na nedaleké koupaliště, kde bylo jen pár lidí. Dokonce jsem si po cestě začala povídat s Romanem, který možná není tak špatný jak se zdálo. Ale asi ho potřebuji trošku víš poznat, protože vůbec nevím, co od něj očekávat a co naopak ne.
S Klárkou jsme šli hned do vody, protože jsme takoví vodní tvorové. Dokázali jsme ve vodě blbnout klidně několik hodin a vůbec nám nevadilo, že máme hlad, nebo že jsme bílé jako sýr a mohli bychom se jít trošku opalovat.
,,Proč ti dva nejdou do vody?'' zeptala se mě Klára a v ten moment mě něco napadlo.
,,Igorééé!'' zavolala jsem a on zvedl hlavu a podíval se na mě. ,,Pojď do vody!'' když jsem tohle řekla, nevypadal moc nadšeně. Znovu si lehl na deku a zavřel oči. Toho jsme s Klárou využily, a když jsme si všimly, že u dětského brouzdaliště jsou dvě konvičky, napadlo nás obě to samé. Bohužel si toho všimli a svalili nás vedle sebe na deku..
,,Jdu na záchod.'' oznámila jsem, aby věděli, kam půjdu. Vešla jsem na záchody a podívala jsem se na sebe v zrcadle, když jsem čekala, až se jedna kabinka uvolní.
Když jsem vycházela ze záchodu, do někoho jsem narazila. Nepoznávala jsem ho a už vůbec mi nebylo jasné, proč mě nechce pustit ven. Kdyby tu teď byl Igor nebo klidně i ten Roman, kterého zrovna dvakrát nemusím. Ale bohužel tu teď nebyl ani jeden..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emm Emm | Web | 29. června 2014 v 17:17 | Reagovat

Cože? Co to? Kdo to je?? Jako tohle mi dělat nemůžeš!! :D Jsem zvědavá a napnutá a potřebuju vědět, kdo to je.. :D

Takže už se neskutečně moc těším na další díl! Kdypak bude? :D :)) Jinka PVS bude asi zítra nebo pozítří, takže snad se taky těšíš. ;)

2 Peťula Peťula | Web | 29. června 2014 v 17:27 | Reagovat

[1]: Další díl už je téměř celý napsaný, takže se tu objeví asi v úterý :) A jsem ráda, že se povídka líbí :D
Na PVS se moc těším! :D

3 Emm Emm | Web | 29. června 2014 v 21:24 | Reagovat

[2]: Jóóó!! Udělala jsi mi fakt radost! :)))

Jinak co plány na první týdny prázdnin? :)

4 Peťula Peťula | Web | 29. června 2014 v 21:49 | Reagovat

[3]: Na první týden vlastně žádné.. :) Asi budu s kamarády a tak. :) A copak ty?

5 Emm Emm | Web | 1. července 2014 v 0:04 | Reagovat

[4]: Tak já mám na první týden v plánu tu konzultaci na tetování a předtím koncert Silverstein, tak snad mi to vyjde. :) A pak další týden Metallica na Aerodrome festivalu, pak chalupa a pak koncem července festival na Slovensku s kámoškou včetně stanování, takže to bude sranda. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.