Savior-22.díl

30. června 2014 v 23:05 | P. |  Savior
Je tu další díl, ve kterém se dozvíte, kdo Val překvapil na toaletách.. Myslím si, že to mohlo být více než jasné. Můj první favorit byl Roman, ale dala jsem mu ještě šanci, aby si vztah s Val mohl vylepšit, takže nám tu zbývá už jen jediná osoba..
Chtěla bych poděkovat, za vaše milé názory a budu ráda, když mi je budete psát i dál, protože mě to motivuje k dalšímu psaní :)

Matěj?! Opravdu? V hlavě jsem měla snad milion otázek, na které momentálně nebylo žádná odpověď.
,,O co ti jde?'' zeptala jsem se vážně a koukala jsem se na něj. Pevně mě držel obě zápěstí, abych nemohla utéct a když jsem se chtěla bránit alespoň nohama, stejně měl větší sílu než já.
,,,Můžeš se do prdele uklidnit?! Nic ti nedělám.. jde mi jen o tebe, o tvé krásné tělo ...'' začal se rozplývat a konečně mě pustil alespoň jednu ruku. Jeho stisk byl opravdu silný. Hladil mě po zádech a sjížděl stále níž. Chtěl mě políbit, ale tohle jsem nedovolila a využila jsem jedné volné ruky a dala jsem mu pořádnou facku. Chytl se za tvář a věnoval mi uražený pohled.
,,Ak niečo povieš Igorovi, tak uvidíš..'' myslel si, že mu jeho výhružky k něčemu opravdu budou.
Kde se tady sakra vzal? Celá vyklepaná jsem šla na deku za Igorem. Lehla jsem si vedle něj a pevně jsem ho objala. On ale poznal, že se něco děje.
,,Moja, čo sa stalo?'' zeptal se a posadil se vedle mě tak, aby mě mohl obejmout kolem pasu. Nechtěla jsem mu odpovídat, protože jsem se Matěje opravdu bála a věděla jsem, kam až je schopný zajít.
Hlasitě jsem polkla a chtěla jsem začít mluvit, když v tom jsem nedaleko na dece uviděla Matěje, který mě přímo rentgenoval pohledem.
,,Ále to vůbec neřeš.. Nechci tě zatěžovat mými problémy.'' pokusila jsem se o úsměv a políbila jsem ho na rty.
,,Nepůjdeme do vody?'' řekla jsem, když mezi námi bylo trapné ticho. Igor mě chytil za ruku a společně jsme šli do bazénu, kde bláznili Klára s Romanem a vypadali opravdu spokojeně. Nevěděla jsem, že si budou tak rozumět.

Když jsme byli už úplně promočení, rozhodli jsme se jít domů. Kráčeli jsme ruku v ruce ulicemi a byli jsme spokojení. Klára a Roman šli pár metrů za námi a Roman Kláře povídal o tom, jak se dostal k hudbě a o jeho začátcích na kytaru. Dost jsem se divila, že to vydržela poslouchat, protože ona nebyla zrovna typ člověka, který by byl hudebně nadaný a hudba ji nikdy moc nezajímala.
,,Sluší jim to spolu, co říkáš?'' otočila jsem se za nás a usmála jsem se, protože tomu tak opravdu bylo.
,,To áno, ale nám viac.'' vyplázl jazyk a věnoval mi letmý polibek na rty.
,,Chtěla bych ti říct, co se dělo na těch záchodech.'' vypadlo ze mě, protože už jsem to nemohla vydržet.
,,Čo?'' zeptal se nedočkavě a levou rukou si prohrábl své vlasy.
,,Byl tam Matěj a nechtěl mě pustit..potom mi zakázal ti to říct.'' chtěla jsem povídat dál, ale rozplakala jsem se.
,,Rozbijem mu hubu!'' řekl hlasitě a pevně mě objal. Roman s Klárou už se stihli vytratit, a tak jsem nemusela vysvětlovat, co se děje.
,,Zlatíčko, to nedělej. Tohle bych si měla vyřešit já sama a nechci, abys měl kvůli mně zbytečné problémy.'' vysvětlila jsem mu, co si myslím. Igor nechápavě zakroutil hlavou, nadechl se a chtěl něco říct. Já jsem ho ale umlčela polibkem, protože u něj to vždy fungovalo.
,,Sľúbiš mi, že keď ho stretneš alebo ti treba len napíše, povieš mi to? Nebudem ti do toho zasahovať, keď nebude potrebné, ale chcem o tom vedieť.'' v tento moment jsem si začala uvědomovat věkový rozdíl mezi námi, protože Igor měl mnohem více zkušeností a věděl, jak se zachovat. Za to já jsem byla nejistá a nervózní. Byla jsem šťastná, že tu je se mnou.. Potřebovala jsem ho! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emm Emm | Web | 1. července 2014 v 0:02 | Reagovat

Jéé, ten konec je sladký! :) Igor je prostě ták roztomilý! :)

Jinak co tam jako zase dělá ten Matěj? Já ho vlastnoručně uškrtím a zbavím se ho jednou pro vždy, protože ho vůbec nemám ráda! :P

Ale pěkně jsi nám to napsala a děkuju, že jsi mě nenechala dlouho čekat. :D :) Dneska už se dočkáš i ty PVS. ;)

2 Peťula Peťula | Web | 1. července 2014 v 8:53 | Reagovat

[1]: Já sama jsem tam Matěje moc dávat nechtěla, ale myslím, že tam zase tak dlouho nebude.. ale nech se překvapit :D
To já děkuji, že to čteš.. a asi už ani nemusím psát, jak moc se na PVS těším :)

3 Emm Emm | 11. července 2014 v 16:23 | Reagovat

[2]: Však já bych tam Matěje nejradši už ani neviděla, hajzla jednoho! :D

A nemáš zač, to já to budu číst pořád. ;) Jen jsem teď byla na chalupě, kam se zase chystám a tam bohužel není signál, takže na internet se tam jen tak nedostanu, pokud vůbec.. Tak to doháním teď. :D

A to já moc děkuju ohledně PVS, už máš přednastaveno několik částí. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.