Savior-23.díl

5. července 2014 v 20:27 | P. |  Savior
Dnes jsem si pro vás připravila další díl.. :) Rozhodla jsem se, že tato povídka bude mít asi 30. dílů a potom se můžete těšit na novou povídku...snad :) Ale pokud si budete přát víc dílů této povídky, napište. :) Budu jen ráda za vaše názory.

Ráno jsem se probudila vedle Igora u mě v pokoji. Klára mi ještě v noci stihla napsat, že přespí u Romana a že se o ni nemám bát. Nečekala jsem, že si ti dva budou rozumět. Mají tak rozdílné povahy. Ale jsem ráda, že si alespoň ona s Romanem rozumí. My dva jsme si totiž vůbec nesedli, i když jsme spolu včera na koupališti prohodili pár slov.
,,Dobré ránko, láska.'' vyrušil mě z mého přemýšlení Igor. Políbil mě na rty a s úsměvem si mě prohlížel.
,,Dobré.'' protáhla jsem se a polibek jsem mu oplatila. Rozkročmo jsem se na něj posadila a stále jsem se koukala do jeho krásných očí. Igor neváhal a začal mě vášnivě líbat. Polštářky prsů přejížděl po mých zádech a já si naplno užívala jeho polibky.
,,Nazdáár!'' ozvalo se za námi. Otočili jsme se ke dveřím a vlastně nás ani nepřekvapilo, že tam stojí Roman a Klára.
,,Asi jsme vás vyrušili, co?'' zeptala se Klára a pokoušela se tvářit naprosto vážně. Ale vůbec se jí to nedařilo, protože koutky jejich úst pořádně cukaly. Ani jsem si neuvědomila, že stále sedím na Igorovi a Romana to dost rozesmálo. Nakonec jsme se ale smáli všichni čtyři, protože tohle byla fakt trapná situace.
,, Kokos, ja už som chcel prejsť ďalej a vy dvaja sa tu musíte objaviť.'' nechápavě jsem nadzvedla obočí a se skousnutým rtem jsem Igora chvíli pozorovala.
,, Sám tomu neveríš.'' zasmál se Roman a Kláru objal kolem pasu. S Igorem jsme se na sebe nechápavě podívali.
,,Spíš bych tomu věřila u vás dvou.'' nedalo mi to a prostě jsem to musela říct, když jsem je viděla spolu. Byli naprosto zlatí.
,,No..'' Klára se nadechla, že něco poví, ale Roman jí stoupl na nohu a ona tím pádem nic neřekla. Já a Igor jsme stále leželi v posteli a Klára s Romanem nám začali povídat jejich plány na odpoledne. Mně to vlastně vůbec nevadilo. Klára měla alespoň o zábavu postaráno a já jsem tím pádem nemusela vymýšlet něco, co by ji zabavilo. Roman to udělal za mě.
Zajímalo by mě, jak dlouho jim to vydrží. Přece jen oba jsou docela přelétaví a já opravdu nechápu, jak takový vztah může fungovat.
,,No tak já se asi vrátím večer. A nezajdeme potom někam jen my dvě, Val?'' zeptala se mě Klára, když se s Romanem chystali k odchodu. Jelikož jsem měla celý den jen pro sebe a samozřejmě pro Igora, řekla jsem si, že mě večer s Klárkou nezabije a třeba si ho i pořádně užijeme. Je fakt, že bez chlapů je to občas lepší.
,,Tak se mějte a pořádně si to užijte.'' řekla jsem i za Igora, který mi pod peřinou hladil levé stehno. Musela jsem se smát, protože se snažil být opravdu nenápadné, ale vůbec se mu to nedařilo.
,,A my môžeme pokračovať.'' Igor si skousl spodní ret a následně mě začal líbat. Opět tak vášnivě jako před tím.. Líbilo se mi to, ale měla jsem neskutečný hlad a chtěla jsem nachystat snídani. Odtáhla jsem se od něj a Igor se na mě dost naštvaně podíval.
,,Lásko, počkej tady a já připravím snídani až do postele.'' Igor se usmál a chtěl vstát také, ale zakázala jsem mu to, protože jsem chtěla jeden den chystat snídani já.
V kuchyni jsem nakrájela nějaké ovoce a udělala jsem konvici s čajem, který měl Igor tolik rád. Vše jsem naskládala na tác a ještě jsem na něj přihodila dvě čokoládové tyčinky, které si koupil bratr. Bude možná trochu naštvaný, ale já a Igor máme hlad!
,,No toto nieee! Mňam!'' jakmile Igor viděl jídlo, okamžitě se začal natahovat pro misku s ovocem a taky pro ty tyčinky.
,,Jaká jsem?'' zeptala jsem se, tak jak to dělá i on, abych mu zvýšila sebevědomí a nahnula jsem se k němu pro polibek.
,,Najlepšia.'' věnoval mi ještě jeden polibek. Dnes to vypadalo na den ve znamení polibků.
,,Mmmm.. Taková rána bych chtěla mít každý den.'' usmála jsem se a dala jsem Igorovi do pusy kousek banánu.
,,Tak prečo nie?'' řekl s plnou pusou a usmál se tím nejkrásnějším úsměvem..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emm Emm | Web | 11. července 2014 v 16:26 | Reagovat

Jééééé, Igor je roztomilý!! :))) Já je spolu tak strašně zbožňuju, to je krása! :)

A Roman je vtipálek. :D

2 Peťula Peťula | Web | 11. července 2014 v 17:31 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že se ti to líbí! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.