Savior-24.díl

10. července 2014 v 8:14 | P. |  Savior
Řeknu vám, že dostat se tady na internet je zlo -_- :D.. Ale i přes to se mi to nějak podařilo a jsem tu s novou povídkou.. :)


Zbytek dne jsme trávili na zahradě u bazénu, protože dnes bylo opravdu teplo. Voda v bazéně byla krásně teplá, a tak jsem neměla problémy do vody vlézt.
Byla jsem už úplně promočená a připadala jsem si, jako bych se měla brzy rozpustit. Když jsem se rozhodla vylézt z vody ven, Igor dal hlasitě najevo, že se mu to nelíbí. Jakmile jsem se postavila na schody, zatáhl mě za pravou nohu a já jsem tím pádel letěla zpět do bazénu.
,,Zabiju tě!'' zazubila jsem se a skočila jsem mu na záda. Myslela jsem si, že mi to pomůže a já ho tím ponořím do vody. Igor si to jen tak nenechal líbit a potopil se až na dno. Nestihla jsem se pustit, a tak jsem se musela potápět s ním.
,,Naozaj?'' zeptal se, když jsme se oba vynořili z vody.
,,Naozaj!'' snažila jsem se napodobit ten jeho slovenský přízvuk, ale vůbec se mi to nedařilo. Vždy se tomu smál.
,,Keby si ma zabila, nemal by ti kto chystať jedlo na raňajky, ktoré ti toľko chutilo. A tiež by tu už nebol ten neodolateľný Igorko.'' objala jsem ho kolem krku a nohy jsem si obmotala kolem jeho pasu. Byl opět tolik sebevědomý, ale měl pravdu.
,,To je pravda.. ale přece jen večeři mám jako jídlo dne raději než snídani, tak co kdybys něco ukuchtil?'' udělala jsem na něj psí oči. Věděla jsem, jak to na něj funguje a taky že fungovalo.
,,Dobre…'' v duchu jsem se zaradovala, protože on byl prostě skvělý chlap.
,,Ale já už opravdu půjdu ven, abych se mohla jít osprchovat a vychutnat si tvou večeři.'' tím jsem mu chtěla naznačit, aby si s přípravou jídla pohnul, protože můj žaludek už si o jídlo přímo volal.
Igor nic neřekl. Vylezl taky ven a oklepal se jako pes. Jako první se snažil si vysušit své kudrnaté vlasy, o které tolik pečoval a zakládal si na nich.
,,Já jdu do sprchy nahoru a ty můžeš jít do sprchy tam, kde máme pračku a tak. Víš, kde myslím, ne?'' snažila jsem se mu vysvětlit, aby šel dolů do prádelny a on to kupodivu chápal.
,,Ja by som šiel radšej s tebou.'' použil můj trik a podíval se na mě, jako pejsek.
,,To jsem ráda, ale já půjdu raději sama.'' usmála jsem se a chystala jsem se k odchodu.
,,Ty tu večeru nechceš, čo?''
,,Nevydírej, ano?'' bavilo mě ho takhle provokovat. Ale zároveň jsem si byla téměř jistá, že on tu večeři opravdu nenachystá a já budu o hladu.
,,Ja? Nikdy! To ty blbo kecáš a robíš kokotiny!'' řekl to myslím výstižně a já jsem se začala hlasitě smát. Igor se postavil mezi dveře, které vedly domů a stál.
,,Tak dobře. Já s tebou do té sprchy půjdu.'' řekla jsem mu a Igor se začal usmívat jako sluníčko. To ale ještě nevěděl, co mu udělám.

Když jsme přišli do koupelny, Igor si vysvlékl plavky a nahý šel do sprchy. Začala jsem se smát a ručník, který jsem měla obmotaný kolem svého těla jsem odhodila na zem. Plavky jsem si nechala na sobě a vlezla jsem do sprchy za ním.
,,Láska, to nemyslíš vážne, že nie?'' naštvaně se na mě podíval a nadzvedl obočí. Mezi nohy si dal ruce, abych já nic nemohla vidět a vůbec mu nedošlo, že už jsem všechno…potřebné viděla.
,,No to ano. Řekl jsi, že s tebou mám jít do sprchy, tak jsem tu!'' usmála jsem se a Igor už se opravdu naštval. Využil situace, když jsem se otáčela pro sprchový gel a rozvázal mi vrchní část plavek, která následně spadla na zem. Usmála jsem se a řekla jsem si, že když už nazí, tak oba. Spodek plavek, který byl také na zavazování jsem rozvázala a Igor na mě jen nevěřícně koukal.
,,Lepší?'' zeptala jsem se a pustila jsem na nás proud teplé vody. Igor mě objal a přišlo mi, že si tuto chvíli naplno užíval.
,,Áno..'' spokojeně se usmál a v tom někdo otevřel dveře. My dva jsme stále stáli v objetí pod tekoucí vodou a já měla chuť se smát.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anina Anina | 10. července 2014 v 21:09 | Reagovat

Jaj, já nemám chuť se smát - já se směju :D Ale taky už měli na čase, on to snad každý pochopí ;)

2 Peťula Peťula | Web | 11. července 2014 v 14:44 | Reagovat

[1]:Tak to jsem ráda, že se líbilo! :D

3 Emm Emm | Web | 11. července 2014 v 16:29 | Reagovat

Jéééé, to je super!! :D :D Tak jako Igor je boží a Val je taky boží! :)
Hehe, normálně tu z toho nemůžu! :D Nemám slov... :D

A jak nad tím tak přemýšlím, tak v PVS by Týna s Romanem taky už asi měli trochu přidat na tempu, co... :D:D:D

4 Peťula Peťula | Web | 11. července 2014 v 17:33 | Reagovat

[3]: No to teda mohli! :D Už se moc těším, co pro nás připravíš! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.